T495D157M010ATE050
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495D157M010ATE050
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
Ngā Rauemi: T495D157M010ATE050.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495D157M010ATE050
Tau Wae T495D157M010ATE050 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 20% 10V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99983 pcs Pepa Raraunga T495D157M010ATE050.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 50 mOhm @ 100kHz Te kaha 150µF