T495B475M025ATE900
Hua Hua
Tau Wae: T495B475M025ATE900
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 20% 25V 1411
Ngā Rauemi: T495B475M025ATE900.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495B475M025ATE900
Tau Wae T495B475M025ATE900 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 20% 25V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86899 pcs Pepa Raraunga T495B475M025ATE900.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T495 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm @ 100kHz Te kaha 4.7µF