T495B474K035ATE2K2
KEMETKEMET
T495B474K035ATE2K2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T495B474K035ATE2K2
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.47UF 35V 10% 1411
Ngā Rauemi: T495B474K035ATE2K2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T495B474K035ATE2K2
Tau Wae T495B474K035ATE2K2 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.47UF 35V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123230 pcs Pepa Raraunga T495B474K035ATE2K2.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T495 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-4974-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 2.2 Ohm Te kaha 0.47µF