T494X477M010AT
KEMETKEMET
T494X477M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494X477M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: T494X477M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494X477M010AT
Tau Wae T494X477M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30237 pcs Pepa Raraunga T494X477M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-18088-2
T494X477M010AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm Te kaha 470µF