T494X336M035AT
KEMETKEMET
T494X336M035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494X336M035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 35V 20% 2917
Ngā Rauemi: T494X336M035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494X336M035AT
Tau Wae T494X336M035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 35V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34847 pcs Pepa Raraunga T494X336M035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
Te kaha 33µF