T494T685K010AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494T685K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411
Ngā Rauemi: T494T685K010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494T685K010AT
Tau Wae T494T685K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95628 pcs Pepa Raraunga T494T685K010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T494 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18405-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae T
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm @ 100kHz
Te kaha 6.8µF