T494S225M016AT
KEMETKEMET
T494S225M016AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494S225M016AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: T494S225M016AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494S225M016AT
Tau Wae T494S225M016AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137503 pcs Pepa Raraunga T494S225M016AT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-10270-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae S Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm Te kaha 2.2µF