T494D226K016AS
KEMETKEMET
T494D226K016AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494D226K016AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 16V 10% 2917
Ngā Rauemi: T494D226K016AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494D226K016AS
Tau Wae T494D226K016AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 16V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5802 pcs Pepa Raraunga T494D226K016AS.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T494 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-1782-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 250 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 250 mOhm
Te kaha 22µF