T494C686K010AT
KEMETKEMET
T494C686K010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494C686K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10V 10% 2312
Ngā Rauemi: T494C686K010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494C686K010AT
Tau Wae T494C686K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81597 pcs Pepa Raraunga T494C686K010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T494 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-9764-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 300 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 300 mOhm Te kaha 68µF