T494B475K025AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494B475K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411
Ngā Rauemi: T494B475K025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494B475K025AT
Tau Wae T494B475K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155780 pcs Pepa Raraunga T494B475K025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T494 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18390-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm @ 100kHz
Te kaha 4.7µF