T494B226K006AS
KEMETKEMET
T494B226K006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494B226K006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1411
Ngā Rauemi: T494B226K006AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494B226K006AS
Tau Wae T494B226K006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3981 pcs Pepa Raraunga T494B226K006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa Q1217883C
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 600 mOhm
Te kaha 22µF