T494B107M004AS
KEMETKEMET
T494B107M004AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494B107M004AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 4V 20% 1411
Ngā Rauemi: T494B107M004AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494B107M004AS
Tau Wae T494B107M004AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 4V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4816 pcs Pepa Raraunga T494B107M004AS.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-3004-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 650 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 650 mOhm
Te kaha 100µF