T494B105M025AT
KEMETKEMET
T494B105M025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494B105M025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 25V 20% 1411
Ngā Rauemi: T494B105M025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494B105M025AT
Tau Wae T494B105M025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 25V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214448 pcs Pepa Raraunga T494B105M025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T494 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
Te kaha 1µF