T494A107M004AS
KEMETKEMET
T494A107M004AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T494A107M004AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 4V 20% 1206
Ngā Rauemi: T494A107M004AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T494A107M004AS
Tau Wae T494A107M004AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 4V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5571 pcs Pepa Raraunga T494A107M004AS.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa T494 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 399-3344-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 3 Ohm
Te kaha 100µF