T491X687K006ZT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X687K006ZT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 680.UF 6.0V
Ngā Rauemi: T491X687K006ZT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X687K006ZT
Tau Wae T491X687K006ZT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 680.UF 6.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 37200 pcs Pepa Raraunga T491X687K006ZT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae X
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm Te kaha 680µF