T491X686M020AT
KEMETKEMET
T491X686M020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X686M020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 20V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491X686M020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X686M020AT
Tau Wae T491X686M020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 20V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56823 pcs Pepa Raraunga T491X686M020AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 68µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato X
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa T491
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-8425-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga T491X686M020AT
Life @ Temp. 700 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 68µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 20V 20% 2917
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C