T491X686K025AT
KEMETKEMET
T491X686K025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X686K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 25V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491X686K025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X686K025AT
Tau Wae T491X686K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 25V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59496 pcs Pepa Raraunga T491X686K025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-8424-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Te kaha 68µF