T491X477M010AT
KEMETKEMET
T491X477M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X477M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491X477M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X477M010AT
Tau Wae T491X477M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48641 pcs Pepa Raraunga T491X477M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-10214-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 200 mOhm Te kaha 470µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491X477M010ZT7622
T491X477M010ZT7622
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 470.UF 10.0V
I roto i te taonga: 38817 pcs
Tikiake:
RFQ
T491X477M010AH4745
T491X477M010AH4745
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 43544 pcs
Tikiake: T491X477M010AH4745.pdf
RFQ
T491X477M010AT4153
T491X477M010AT4153
Tikiake: T491X477M010AT4153.pdf
T491X477M010AH
T491X477M010AH
Tikiake: T491X477M010AH.pdf
T491X477M006AT7280
T491X477M006AT7280
Whakaahuatanga: CAP TANT 470.UF 6.0V
Tikiake: T491X477M006AT7280.pdf
T491X477M010ATAUTO
T491X477M010ATAUTO