T491X476M035AT
KEMETKEMET
T491X476M035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X476M035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 35V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491X476M035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X476M035AT
Tau Wae T491X476M035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 35V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92634 pcs Pepa Raraunga T491X476M035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-8421-2
T491X476M035AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491X476M025AT2478
T491X476M025AT2478
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 25.0V
I roto i te taonga: 85642 pcs
Tikiake: T491X476M025AT2478.pdf
RFQ
T491X476M035AT4818
T491X476M035AT4818
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 35.0V