T491X476M025AT
KEMETKEMET
T491X476M025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X476M025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 25V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491X476M025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X476M025AT
Tau Wae T491X476M025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 25V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57331 pcs Pepa Raraunga T491X476M025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-9755-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491X476K035ZTPV10
T491X476K035ZTPV10
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 35.0V
I roto i te taonga: 70034 pcs
Tikiake:
RFQ
T491X476K035ZTZ152
T491X476K035ZTZ152
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 75817 pcs
Tikiake:
RFQ
T491X476M025AT2478
T491X476M025AT2478
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 25.0V