T491X476K035AT
KEMETKEMET
T491X476K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X476K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 35V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491X476K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X476K035AT
Tau Wae T491X476K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 35V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50774 pcs Pepa Raraunga T491X476K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-3821-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491X476K035ATAUTO
T491X476K035ATAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 35.0V
I roto i te taonga: 49202 pcs
Tikiake: T491X476K035ATAUTO.pdf
RFQ
T491X476K035AT4749
T491X476K035AT4749
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 82667 pcs
Tikiake: T491X476K035AT4749.pdf
RFQ
T491X476K035ATAUTO7776
T491X476K035ATAUTO7776
Tikiake: T491X476K035ATAUTO7776.pdf
T491X476K035AHAUTO
T491X476K035AHAUTO
Tikiake: T491X476K035AHAUTO.pdf
T491X476K035AT7280
T491X476K035AT7280
Tikiake: T491X476K035AT7280.pdf
T491X476K035AH7280
T491X476K035AH7280
Tikiake: T491X476K035AH7280.pdf
T491X476K035AT7027
T491X476K035AT7027
Tikiake: T491X476K035AT7027.pdf
T491X476K035AS
T491X476K035AS
Whakaahuatanga: CAP TANT 47UF 35V 10% 2917
Tikiake: T491X476K035AS.pdf
T491X476K035AT4235
T491X476K035AT4235