T491X337M010AT
KEMETKEMET
T491X337M010AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491X337M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 330UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491X337M010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491X337M010AT
Tau Wae T491X337M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 330UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57744 pcs Pepa Raraunga T491X337M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-8420-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Rae Rahi Tae X Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.169" (4.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 500 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm Te kaha 330µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491X337M010AT7027
T491X337M010AT7027
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 330.UF 10.0V
I roto i te taonga: 65595 pcs
Tikiake: T491X337M010AT7027.pdf
RFQ
T491X337M006ZT
T491X337M006ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 330.UF 6.0V
I roto i te taonga: 70256 pcs
Tikiake: T491X337M006ZT.pdf
RFQ
T491X337M010ZT7280
T491X337M010ZT7280
Tikiake: T491X337M010ZT7280.pdf
T491X337M010AT2478
T491X337M010AT2478