T491V686K016AT
Hua Hua
Tau Wae: T491V686K016AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68.0UF 16.0V
Ngā Rauemi: T491V686K016AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491V686K016AT
Tau Wae T491V686K016AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68.0UF 16.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 91741 pcs Pepa Raraunga T491V686K016AT.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae V
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Te kaha 68µF