T491V686K006AT
Hua Hua
Tau Wae: T491V686K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10% 6.3V 2917
Ngā Rauemi: T491V686K006AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491V686K006AT
Tau Wae T491V686K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10% 6.3V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5674 pcs Pepa Raraunga T491V686K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae V
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm @ 100kHz
Te kaha 68µF