T491V336M020AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491V336M020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33.0UF 20.0V
Ngā Rauemi: T491V336M020AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491V336M020AT
Tau Wae T491V336M020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33.0UF 20.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 85549 pcs Pepa Raraunga T491V336M020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Rae Rahi Tae V
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Te kaha 33µF