T491V157M006AT
KEMETKEMET
T491V157M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491V157M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491V157M006AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491V157M006AT
Tau Wae T491V157M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 6.3V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96071 pcs Pepa Raraunga T491V157M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae V
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
Te kaha 150µF