T491V156M025AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491V156M025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 20% 25V 2917
Ngā Rauemi: T491V156M025AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491V156M025AT
Tau Wae T491V156M025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 20% 25V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4807 pcs Pepa Raraunga T491V156M025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae V
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm @ 100kHz
Te kaha 15µF