T491U686M006AT
Hua Hua
Tau Wae: T491U686M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68.0UF 6.0V
Ngā Rauemi: T491U686M006AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491U686M006AT
Tau Wae T491U686M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68.0UF 6.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 68144 pcs Pepa Raraunga T491U686M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Rae Rahi Tae U
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm Te kaha 68µF