T491T476K004AT
KEMETKEMET
T491T476K004AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491T476K004AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 4V 10% 1411
Ngā Rauemi: T491T476K004AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491T476K004AT
Tau Wae T491T476K004AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 4V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109222 pcs Pepa Raraunga T491T476K004AT.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 399-5173-2
T491T476K004ZT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Rae Rahi Tae T Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491T476K004AT4153
T491T476K004AT4153
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 4.0V