T491T156M010AT
Hua Hua
Tau Wae: T491T156M010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15.0UF 10.0V
Ngā Rauemi: T491T156M010AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491T156M010AT
Tau Wae T491T156M010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15.0UF 10.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 128939 pcs Pepa Raraunga T491T156M010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae T
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm Te kaha 15µF