T491D686K020AT
KEMETKEMET
T491D686K020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D686K020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 20V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491D686K020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D686K020AT
Tau Wae T491D686K020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 20V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101322 pcs Pepa Raraunga T491D686K020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-3803-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Te kaha 68µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D686K020AT7280
T491D686K020AT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 68.0UF 20.0V
I roto i te taonga: 101909 pcs
Tikiake: T491D686K020AT7280.pdf
RFQ
T491D686K020AH
T491D686K020AH
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 61267 pcs
Tikiake: T491D686K020AH.pdf
RFQ
T491D686K016ZTAU00
T491D686K016ZTAU00
Whakaahuatanga: CAP TANT 68.0UF 16.0V
Tikiake: T491D686K016ZTAU00.pdf
T491D686K020AT4539
T491D686K020AT4539