T491D686K004AS
KEMETKEMET
T491D686K004AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D686K004AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 4V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491D686K004AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D686K004AS
Tau Wae T491D686K004AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 4V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5730 pcs Pepa Raraunga T491D686K004AS.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-1549-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Te kaha 68µF