T491D685M035AT
KEMETKEMET
T491D685M035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D685M035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491D685M035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D685M035AT
Tau Wae T491D685M035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258831 pcs Pepa Raraunga T491D685M035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-8395-2
T491D685M035AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 1.3 Ohm Te kaha 6.8µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D685M035AT24787622
T491D685M035AT24787622
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.80UF 35.0V
I roto i te taonga: 146063 pcs
Tikiake: T491D685M035AT24787622.pdf
RFQ
T491D685M035AT4153
T491D685M035AT4153
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 155464 pcs
Tikiake: T491D685M035AT4153.pdf
RFQ
T491D685M025ZT
T491D685M025ZT
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.80UF 25.0V
Tikiake: T491D685M025ZT.pdf
T491D685M035AH
T491D685M035AH
Tikiake: T491D685M035AH.pdf
T491D685M035AT2478
T491D685M035AT2478
Tikiake: T491D685M035AT2478.pdf
T491D685M035AT7027
T491D685M035AT7027
Tikiake: T491D685M035AT7027.pdf
T491D685M035AT4380
T491D685M035AT4380
Tikiake: T491D685M035AT4380.pdf
T491D685K050ZTZV10
T491D685K050ZTZV10
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.80UF 50.0V
Tikiake:
T491D685M035AT24787280
T491D685M035AT24787280