T491D685K025AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D685K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.80UF 25.0V
Ngā Rauemi: T491D685K025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D685K025AT
Tau Wae T491D685K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.80UF 25.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 171613 pcs Pepa Raraunga T491D685K025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1.8 Ohm Te kaha 6.8µF