T491D477K004AT
KEMETKEMET
T491D477K004AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D477K004AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 4V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491D477K004AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D477K004AT
Tau Wae T491D477K004AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 4V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103842 pcs Pepa Raraunga T491D477K004AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 4V
Momo Molded Te manawanui 470µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato D
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa T491
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-10195-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Waehanga Kaihanga T491D477K004AT
Life @ Temp. 800 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 470µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 4V 10% 2917
Nga tono 2000 Hrs @ 85°C