T491D476M025AT
KEMETKEMET
T491D476M025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D476M025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 25V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491D476M025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D476M025AT
Tau Wae T491D476M025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 25V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115735 pcs Pepa Raraunga T491D476M025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-3797-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D476M025AT4513
T491D476M025AT4513
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 25.0V
I roto i te taonga: 99983 pcs
Tikiake: T491D476M025AT4513.pdf
RFQ
T491D476M025AT4160
T491D476M025AT4160
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 82450 pcs
Tikiake: T491D476M025AT4160.pdf
RFQ
T491D476M025AT4860
T491D476M025AT4860
Tikiake: T491D476M025AT4860.pdf
T491D476M025AT4801
T491D476M025AT4801
Tikiake: T491D476M025AT4801.pdf
T491D476M020ZTZ012
T491D476M020ZTZ012
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 20.0V
Tikiake:
T491D476M025AN
T491D476M025AN
Whakaahuatanga: CAP TANT 47UF 20% 25V 2917
Tikiake: T491D476M025AN.pdf
T491D476M025AT2478
T491D476M025AT2478