T491D476M006AT
KEMETKEMET
T491D476M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D476M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 6.3V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491D476M006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D476M006AT
Tau Wae T491D476M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 6.3V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128136 pcs Pepa Raraunga T491D476M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-18076-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D476M006AT24787622
T491D476M006AT24787622
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47.0UF 6.0V