T491D476K020AS
KEMETKEMET
T491D476K020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D476K020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 20V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491D476K020AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D476K020AS
Tau Wae T491D476K020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 20V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6030 pcs Pepa Raraunga T491D476K020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-1619-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm
Te kaha 47µF