T491D475M050AT
KEMETKEMET
T491D475M050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D475M050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 50V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491D475M050AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D475M050AT
Tau Wae T491D475M050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 50V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80246 pcs Pepa Raraunga T491D475M050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-8388-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 1.4 Ohm Te kaha 4.7µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D475M050AHAUTO
T491D475M050AHAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.70UF 50.0V
I roto i te taonga: 63986 pcs
Tikiake: T491D475M050AHAUTO.pdf
RFQ
T491D475M050AT4053
T491D475M050AT4053
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 87832 pcs
Tikiake: T491D475M050AT4053.pdf
RFQ
T491D475M050AH
T491D475M050AH
Tikiake: T491D475M050AH.pdf
T491D475M050AT4081
T491D475M050AT4081
Tikiake: T491D475M050AT4081.pdf
T491D475M050AT2478
T491D475M050AT2478
Tikiake: T491D475M050AT2478.pdf
T491D475M050AH7280
T491D475M050AH7280
Tikiake: T491D475M050AH7280.pdf
T491D475M050AT4069
T491D475M050AT4069
Tikiake: T491D475M050AT4069.pdf
T491D475M050AT24787027
T491D475M050AT24787027
Tikiake: T491D475M050AT24787027.pdf
T491D475M035ZTZQ01
T491D475M035ZTZQ01
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.70UF 35.0V
Tikiake:
T491D475M050AG
T491D475M050AG
Tikiake: T491D475M050AG.pdf
T491D475M050AT24787622
T491D475M050AT24787622
Tikiake: T491D475M050AT24787622.pdf
Tikiake: T491D475M050AH2478.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel