T491D337K006AT
KEMETKEMET
T491D337K006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D337K006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491D337K006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D337K006AT
Tau Wae T491D337K006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128285 pcs Pepa Raraunga T491D337K006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-9745-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 400 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 400 mOhm Te kaha 330µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D337K004AT
T491D337K004AT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 330.UF 4.0V
I roto i te taonga: 94107 pcs
Tikiake: T491D337K004AT.pdf
RFQ
T491D337K006AT4280
T491D337K006AT4280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 330.UF 6.0V
I roto i te taonga: 99923 pcs
Tikiake: T491D337K006AT4280.pdf
RFQ
T491D337K006AT7280
T491D337K006AT7280
Tikiake: T491D337K006AT7280.pdf
T491D337K006AH
T491D337K006AH
Tikiake: T491D337K006AH.pdf
T491D337K006AT7027
T491D337K006AT7027