T491D336M020AT
KEMETKEMET
T491D336M020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D336M020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 20V 20% 2917
Ngā Rauemi: T491D336M020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D336M020AT
Tau Wae T491D336M020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 20V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143817 pcs Pepa Raraunga T491D336M020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-8383-2
T491D336M020AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm Te kaha 33µF
Ngā Hua e hāngai ana
T491D336M016ZTZQ01
T491D336M016ZTZQ01
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 16.0V
I roto i te taonga: 183339 pcs
Tikiake:
RFQ
T491D336M020AT4153
T491D336M020AT4153
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 20.0V
I roto i te taonga: 142253 pcs
Tikiake: T491D336M020AT4153.pdf
RFQ
T491D336M020AT4160
T491D336M020AT4160
Tikiake: T491D336M020AT4160.pdf
T491D336M016ZTZV19
T491D336M016ZTZV19
Tikiake:
T491D336M016ZTZ012
T491D336M016ZTZ012
T491D336M020AT24787622
T491D336M020AT24787622
Tikiake: T491D336M020AT24787622.pdf
T491D336M020AT24787027
T491D336M020AT24787027