T491D336K025AT
KEMETKEMET
T491D336K025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D336K025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491D336K025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D336K025AT
Tau Wae T491D336K025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65023 pcs Pepa Raraunga T491D336K025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-8382-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm Te kaha 33µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D336K020ZTZ012
T491D336K020ZTZ012
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 20.0V
I roto i te taonga: 159891 pcs
Tikiake:
RFQ
T491D336K025AT4280
T491D336K025AT4280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 25.0V
I roto i te taonga: 85699 pcs
Tikiake: T491D336K025AT4280.pdf
RFQ
T491D336K020ZTZB01
T491D336K020ZTZB01
Tikiake:
T491D336K025AT4100
T491D336K025AT4100
Tikiake: T491D336K025AT4100.pdf
T491D336K025AT4380
T491D336K025AT4380
Tikiake: T491D336K025AT4380.pdf
T491D336K020ZTZS10
T491D336K020ZTZS10
T491D336K025AT7280
T491D336K025AT7280
Tikiake: T491D336K025AT7280.pdf
T491D336K020ZTAU00
T491D336K020ZTAU00
Tikiake: T491D336K020ZTAU00.pdf
T491D336K025AT2478
T491D336K025AT2478
Tikiake: T491D336K025AT2478.pdf
T491D336K020ZTPB01
T491D336K020ZTPB01
T491D336K025ATAUTO
T491D336K025ATAUTO
Tikiake: T491D336K025ATAUTO.pdf
T491D336K025AH
T491D336K025AH
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Tikiake: T491D336K025AH.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel