T491D335M035AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D335M035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.30UF 35.0V
Ngā Rauemi: T491D335M035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D335M035AT
Tau Wae T491D335M035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.30UF 35.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 80659 pcs Pepa Raraunga T491D335M035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 2 Ohm Te kaha 3.3µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491D335M035ZTZ057
T491D335M035ZTZ057
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.30UF 35.0V
I roto i te taonga: 116003 pcs
Tikiake:
RFQ
T491D335K050ZT
T491D335K050ZT
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.3UF 10% 50V 2917
I roto i te taonga: 4890 pcs
Tikiake: T491D335K050ZT.pdf
RFQ
T491D335M035AT7280
T491D335M035AT7280