T491D156K035AS
KEMETKEMET
T491D156K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D156K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491D156K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D156K035AS
Tau Wae T491D156K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 35V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4744 pcs Pepa Raraunga T491D156K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-1656-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Te kaha 15µF