T491D107K006AS
KEMETKEMET
T491D107K006AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491D107K006AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917
Ngā Rauemi: T491D107K006AS.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491D107K006AS
Tau Wae T491D107K006AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 5391 pcs Pepa Raraunga T491D107K006AS.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa Q2317301
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Request inventory verification / Request inventory verification Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Te kaha 100µF