T491C686M006AT
KEMETKEMET
T491C686M006AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C686M006AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312
Ngā Rauemi: T491C686M006AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C686M006AT
Tau Wae T491C686M006AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285502 pcs Pepa Raraunga T491C686M006AT.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
Te kaha 68µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C686M006AT4160
T491C686M006AT4160
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 68.0UF 6.0V
I roto i te taonga: 199723 pcs
Tikiake: T491C686M006AT4160.pdf
RFQ
T491C686M010AH4519
T491C686M010AH4519
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 68.0UF 10.0V
I roto i te taonga: 114006 pcs
Tikiake: T491C686M010AH4519.pdf
RFQ
T491C686M006ATAUTO
T491C686M006ATAUTO