T491C686K004AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C686K004AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68.0UF 4.0V
Ngā Rauemi: T491C686K004AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C686K004AT
Tau Wae T491C686K004AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 68.0UF 4.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 312768 pcs Pepa Raraunga T491C686K004AT.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm Te kaha 68µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C685M035AT7280
T491C685M035AT7280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.80UF 35.0V
I roto i te taonga: 287948 pcs
Tikiake: T491C685M035AT7280.pdf
RFQ
T491C685M035ZT
T491C685M035ZT
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 213561 pcs
Tikiake: T491C685M035ZT.pdf
RFQ
T491C686K004AT41607280
T491C686K004AT41607280
Whakaahuatanga: CAP TANT 68.0UF 4.0V