T491C336M020AT
KEMETKEMET
T491C336M020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C336M020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 20V 20% 2312
Ngā Rauemi: T491C336M020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C336M020AT
Tau Wae T491C336M020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 20V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201234 pcs Pepa Raraunga T491C336M020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-10171-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm Te kaha 33µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C336M016ZT7027
T491C336M016ZT7027
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 16.0V
I roto i te taonga: 191538 pcs
Tikiake:
RFQ
T491C336M020AT4021
T491C336M020AT4021
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 33.0UF 20.0V
I roto i te taonga: 141351 pcs
Tikiake: T491C336M020AT4021.pdf
RFQ
T491C336M016ZTZL11
T491C336M016ZTZL11
Tikiake:
T491C336M016ZTZ012
T491C336M016ZTZ012
T491C336M020AT7280Z194
T491C336M020AT7280Z194
T491C336M020AT7010Z194
T491C336M020AT7010Z194
T491C336M020AT4053
T491C336M020AT4053
Tikiake: T491C336M020AT4053.pdf
Tikiake: T491C336M016ZT7280.pdf
T491C336M016ZTAU00
T491C336M016ZTAU00
T491C336M020AT4053Z194
T491C336M020AT4053Z194
T491C336M016ZTAU007280
T491C336M016ZTAU007280
T491C336M020ATAUTO
T491C336M020ATAUTO
Tikiake: T491C336M020ATAUTO.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel