T491C335M050AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C335M050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.30UF 50.0V
Ngā Rauemi: T491C335M050AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C335M050AT
Tau Wae T491C335M050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.30UF 50.0V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 125549 pcs Pepa Raraunga T491C335M050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 2 Ohm Te kaha 3.3µF