T491C225M035AT
KEMETKEMET
T491C225M035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T491C225M035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 35V 20% 2312
Ngā Rauemi: T491C225M035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T491C225M035AT
Tau Wae T491C225M035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 35V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 438463 pcs Pepa Raraunga T491C225M035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 399-8343-2
T491C225M035AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 2.2µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T491C225M035AH
T491C225M035AH
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.20UF 35.0V
I roto i te taonga: 132030 pcs
Tikiake: T491C225M035AH.pdf
RFQ
T491C225M035AT24787622
T491C225M035AT24787622
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 205730 pcs
Tikiake: T491C225M035AT24787622.pdf
RFQ
T491C225M035AT4160
T491C225M035AT4160
Tikiake: T491C225M035AT4160.pdf
T491C225M025AS
T491C225M025AS
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 25V 20% 2312
Tikiake: T491C225M025AS.pdf
T491C225M025AT
T491C225M025AT
Tikiake: T491C225M025AT.pdf
T491C225M035AT4053
T491C225M035AT4053
Tikiake: T491C225M035AT4053.pdf
T491C225M035AT4153
T491C225M035AT4153
Tikiake: T491C225M035AT4153.pdf
T491C225M025ATAUTO
T491C225M025ATAUTO
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.20UF 25.0V
Tikiake: T491C225M025ATAUTO.pdf
T491C225M025AT2478
T491C225M025AT2478
Tikiake: T491C225M025AT2478.pdf
T491C225M035AT4100
T491C225M035AT4100
Tikiake: T491C225M035AT4100.pdf
Tikiake: T491C225M025AT4814.pdf
T491C225M035AT2478
T491C225M035AT2478
Tikiake: T491C225M035AT2478.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel